Eksfoliacja kwasami

Eksfoliacje kwasami ? bądź piękna na co dzień – zaprasza Villa Uroda Białystok!

Eksfoliacje kwasami to doskonały sposób na piękną i gładką cerę. W dermoklinice Villa Uroda w Białymstoku eksfoliacje wykonujemy już od 89,00 zł. Wszelkie zabiegi ujędrniające i nawilżające wykonywane na twarzy, przyniosą lepsze efekty po wcześniejszym zastosowaniu metody złuszczania naskórka, jaką jest właśnie eksfoliacja kwasami.

Zapraszamy Panie i Panów z Białegostoku na skuteczny sposób uzyskania doskonale nawilżonej i zregenerowanej skóry twarzy.

Jeżeli borykają się Państwo z takimi problemami, jak:
– poszarzała, przesuszona skóra twarzy
– przebarwienia cery
– cera tłusta
– cera zmęczona
– blizny potrądzikowe,
zabiegi eksfoliacji kwasami będą odpowiednie właśnie dla Was!

Jak pielęgnować skórę po zabiegu eksfoliacji kwasami?

Eksfoliacja sprawia, że przez jakiś czas skóra jest bardziej wrażliwa na promieniowanie słoneczne oraz mróz. Należy pamiętać, aby po zabiegu odpowiednio zabezpieczyć ją przez użycie kremów ochronnych oraz pudrów lub podkładów dobranych do pory roku.

Czy wykonywanie zabiegu eksfoliacji kwasami jest bezpieczne?

Pracownicy dermokliniki Villa Uroda Białystok posiadają wysokie kwalifikacje i ogromne doświadczenie w wykonywaniu wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych twarzy. Potrafią dobrać jak najmniejsze potrzebne stężenie kwasu, jak i czas jego zastosowania, aby uzyskać optymalne efekty zabiegu.

Zapraszamy! Efektem każdej eksfoliacji kwasami, przeprowadzanej w salonie kosmetycznym Villa Uroda Białystok, jest piękna nawilżona cera i zadowolenie naszych klientów. Dlatego też w gronie naszych stałych klientów posiadamy nie tylko Białostoczan, ale również osoby z pozostałych części województwa podlaskiego.

Villa Uroda zaprasza na eksfoliacje do dermokliniki w Białymstoku!