Get Adobe Flash player

Nowość ? KARBOKSYTERAPIA – już dostępna w Dermoklinice Villa Uroda w Białymstoku

Karboksyterapia w Dermoklinice Villa Uroda w BiałymstokuKarboksyterapia jest to wysoce specjalistyczna kuracja wykorzystująca dwutlenek węgla (CO2) w celu poprawy metabolizmu i regeneracji skóry. Zabieg bazuje na podskórnym lub śródskórnym precyzyjnym aplikowaniu odpowiednich dawek dwutlenku węgla przy użyciu igły.  CO2 bez problemu przenika do otaczających tkanek zwiększając przepływ krwi, tlenu oraz składników odżywczych do danego obszaru. Efektem jest poprawa mikrokrążenia i odnowa komórek. Karboksyterapia opiera się na dwóch mechanizmach ? chemicznym oddziaływaniu na skórę oraz mechanicznym rozbijaniu tkanek poprzez penetrację gazu. Połączeniu obu aspektów sprawia, iż terapia dwutlenkiem węgla stanowi jedną z najbardziej obiecujących metod rewitalizacji skóry.

Zastosowanie karboksyterapii:

– widoczne tzw. cienie pod oczami,

– cellulit,

– rozstępy i blizny,

– zmarszczki,

– widoczna tkanka tłuszczowa (np. podwójny podbródek),

– zwiotczenia skóry (poporodowe lub związane z wiekiem),

– zaburzenia krążenia (zimne dłonie, stopy),

– wypadanie włosów,

– jako metoda wspomagająca przy terapiach dietetycznych

Karboksyterapia – ceny

Szczegółowy cennik zabiegów karboksyterapii już wkrótce na naszej stronie i w zakładce Cennik.

Karboksyterapia – opinie

Precyzyjne badania prowadzone nad karboksyterapią dowodzą, że jest to zabieg bezpieczny. Aplikowany dwutlenek węgla przedostaje się do krwi, która transportuje go do płuc skąd usuwany jest wraz z wydychanym powietrzem. Jest to proces naturalny, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Po zabiegu może pojawić się jedynie miejscowe podrażnienie skóry.

Bardzo ważne jest wykluczenie przeciwwskazań. Obejmują one infekcje bakteryjne i wirusowe, nowotwory, ciążę, laktację, stany zapalne skóry, opryszczkę, zakażenia grzybicze oraz ciężką niewydolność narządową.

W celu uzyskania najkorzystniejszych efektów zalecane jest wykonanie serii zabiegów, której liczba uzależniona jest od indywidualnych potrzeb klienta.

Karboksyterapia w Białymstoku – Villa Uroda zaprasza na zabiegi karboksyterapii!

Klinika Villa Uroda mieści się w Białymstoku przy ul. Podleśnej 11/1. W salonie kosmetycznym wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii takie jak usuwanie, wypełnianie zamrszczek, depilacje laserowe, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, oraz różnego rodzaju peelingi. Proponujemy także naszym klientom powiększanie ust, policzków, korekcję owalu twarzy oraz elektrostymulację. W gabinecie kosmetycznym wykwalifikowane kosmetyczki zadbają o naszą urodę proponując nam zabiegi typu makijaż okolicznościowy, permanentny, manicure dłoni, stóp, masaż, zabiegi na ciało, twarz, a także całodzienne SPA.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress