Salon kosmetyczny Villa Uroda jest pierwszą i jedyną w Białymstoku kliniką dbającą o wygląd i zdrowie klienta. Powstała z zamiłowania do tradycyjnej kosmetologii i dermatologii, połączenie tych dwóch dziedzin gwarantuje najwyższą jakość zabiegów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb odwiedzających nas osób. Siłą dermokliniki jest profesjonalnie wyszkolony personel i ponad trzydziestoletnie doświadczenie w zakresie kosmetologii.

W zakresie usług naszego salonu kosmetycznego znajdują się zabiegi podstawowe, takie jak: lecznicze i kosmetyczne oczyszczanie skóry twarzy, manicure i pedicure, peelingi, depilacje, masaże, oraz wiele innych dotyczących pielęgnacji twarzy i ciała.

Z dziedziny dermatologii i medycyny estetycznej zajmujemy się między innymi: usuwaniem zmarszczek oraz ich wypełnianiem, usuwaniem plam pigmentacyjnych, mezoterapią, oferujemy także zabiegi z użyciem kwasów.

Gabinet Kosmetyczny – w samym centrum, ekskluzywnie – dla Ciebie

Gabinet kosmetyczny Villa Uroda mieści się w centrum Białegostoku przy ulicy Podleśnej 11/1. Gwarantujemy, że przychodząc do naszej dermokliniki, możesz mieć pewność, że poczujesz się wyjątkowo oraz znajdziesz się w najlepszym miejscu do rozwiązania Twoich problemów, gdyż niezwykle ważne jest dla nas dobre samopoczucie klienta oraz jego zadowolenie, kiedy wraca do nas po raz kolejny. Pragniemy budować długotrwałe relacje z naszymi klientami, dawać poczucie komfortu i usług świadczonych na najwyższym poziomie. Dołącz do nas już dziś!

Trychologia – pierwsza białostocka dermoklinika oferująca zabiegi trychologii

Trychologia – pierwsza białostocka dermoklinika oferująca zabiegi trychologii

Nowością w naszym gabinecie są zabiegi w zakresie trychologii, czyli leczenia wypadania włosów oraz łysienia. Kuracje przeprowadzane w naszej demoklinice likwidują problemy skóry głowy takie jak: łojotokowe zapalenie skóry głowy, łupież, łysienie plackowate, łysienie całkowite skóry głowy, swędząca skóra głowy, włosy suche i zniszczone. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie służącym do diagnozowania i leczenia przyczyn wypadania włosów. Nasz personel to profesjonalni trycholodzy posiadający kierunkowe wykształcenie i odpowiednie doświadczenie w wykonywaniu tego typu zabiegów.