Pomysł na Prezent

PAKIETY KOSMETYCZNE – ORYGINALNY POMYSŁ NA PREZENT DLA BLISKIEJ CI OSOBY !

Trzy Ekskluzywne Pakiety Kosmetyczne w DERMOKLINICE VILLA URODA w Białymstoku.

Kup Voucher, odbierz go w naszej dermoklinice i podaruj bliskiej osobie.

Do wyboru oferujemy 3 pakiety:

PAKIET 1

289zł

Pakiet obejmuje:

PEELING CIAŁA – peeling ciała to nieinwazyjny i delikatny sposób na usunięcie obumarłych komórek i wszystkich zanieczyszczeń z powierzchni ciała w celu przyśpieszenia regeneracji skóry. Efektem zabiegu jest rozświetlona, wygładzona i oczyszczona skóra. Stosowanie peelingów wzmacnia tkanki skóry i poprawia ich strukturę.

ELLA BACHE HYDRA REPULP’MOISTURIZING – nawilżająco – wygładzający rytuał dla wszystkich typów skóry zdradzającej oznaki przesuszenia. Zabieg pobudza skórę właściwą, odbudowując jej zdolność do produkcji lipidów i GAG. Zapobiega nadmiernej utracie woda, aby utrzymać optymalny poziom nawilżenia. Łagodzi i przywraca długotrwały komfort.

PAKIET 2

399zł

Pakiet obejmuje:

RELAKSUJĄCO – ODPRĘŻAJĄCA CEREMONIA NA CIAŁO – zabieg pobudzi wasze zmysły i zapewni niezapomniane doznania . Zabieg składa się z peelingu, maski oraz częściowego masażu ciała. Ma właściwości regenerujące oraz głęboko nawilżające.

COLD CREAM MARINE RITUAL THALGO – to rytuał na bazie kosmetyków z unikalną, udoskonaloną recepturą Cold Cream Marine dla zapewnienia długotrwałego odżywienia, nawilżenia i ukojenia delikatnej, suchej i wrażliwej skórze.

 

PAKIET 3

489zł

Pakiet obejmuje:

CZĘŚCIOWY MASAŻ CIAŁA (RELAKSACYJNY) POPRZEDZONY PEELINGIEM – relaks i regeneracja, peeling ciała to nieinwazyjny i delikatny sposób na usunięcie obumarłych komórek i wszystkich zanieczyszczeń z powierzchni ciała w celu przyśpieszenia regeneracji skóry. Masaż relaksacyjny dedykowany tak naprawdę dla każdego. Dzięki płynnym i relaksującym technikom odpręży ciało i ukoi nerwy.

HYALURONIC MARINE TREATMENT THALGO – to innowacyjny zabieg na bazie kwasu hialuronowego. Usuwa pierwsze oznaki starzenia się skóry i precyzyjnie wypełnia zmarszczki. Regeneruje skórę oraz redukuje ilość i głębokość zmarszczek. Zabieg wzmacnia skórę i modeluje owal twarzy. Idealny dla wymagającej skóry.

Jeśli chcesz zamówić pakiety, bądź uzyskać więcej informacji – zadzwoń do nas, tel.: 606 406 540

lub odwiedź naszą stronę:

www.villauroda.pl/pakiety/

Zapraszamy serdecznie – zespół kliniki dermokosmetycznej VillaUroda !