Kosmetyka lecznicza w Dermoklinice Villa Uroda Białystok

Kosmetyka lecznicza obejmuje zabiegi mające na celu zmniejszenie lub likwidację defektów estetycznych, jak również opóźnianie pojawiania się zewnętrznych oznak starzenia się skóry. W ramach kosmetyki leczniczej wykonywane są zabiegi dla skór problematycznych, między innymi trądzikowych, naczyniowych, wrażliwych, zmagających się z przebarwieniami, bliznami lub przedwcześnie się starzejących.

Zabiegi stosowane w kosmetyce leczniczej:

– mechaniczne oczyszczanie skóry twarzy, pleców

– eksfoliacje kwasowe

– peelingi medyczne

– peeling kawitacyjny

– sonoforeza

– elektroterapia

– mikrodermabracja diamentowa

– terapie laserowe (laser biostymulacyjny, laser BIO LIGHT)

Procedury zabiegowe obejmują działania indywidualnie dobrane do potrzeb skóry klienta, z uwzględnieniem stanu zdrowia oraz kondycji skóry.

Wieloetapowy program walki z różnymi problemami skóry.

diver

PH FORMUŁA RESURFACING

To przełom w dziedzinie walki z najczęstszymi problemami skóry. Jedyny system w którym skumulowano moc wielu kwasów, witamin, antyoksydantów, aminokwasów, pierwiastków śladowych oraz substancji przeciwzapalnych dzięki czemu zmaksymalizowano ich wpływ na skórę. W rezultacie prowadzi to do osiągnięcia spektakularnych efektów niemożliwych przy zastosowaniu pojedynczych kwasów. Unikalny zabieg resurfacingu skóry PHFORMUŁA wycelowany jest w szereg chorób skóry takich jak:

  • przedwczesne starzenie – A.G.E.
  • trądzik – A.C.N.E.
  • przebarwienia – M.E.L.A.
  • chroniczne zaczerwienienie, trądzik różowaty – C.R.

Zapraszamy serdecznie – Villa Uroda!